Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Pá: 8:30 - 19:00
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Štítky blogu
Blog
OBSAHUJÍ OVESNÉ VLOČKY LEPEK? OBSAHUJÍ OVESNÉ VLOČKY LEPEK?
Oves je přirozeně bezlepkový. Oves můžete v klidu zařadit do svého jídelníčku. Je zdrojem bílkovin, rozpustné vlákniny, minerálů a má nízký glykemický... číst celé
TIBETSKÁ HOUBA A JEJÍ BENEFITY TIBETSKÁ HOUBA A JEJÍ BENEFITY
Tibetská houba pochází z Kavkazu a Tibetu. Má velice blahodárné účinky na náš organismus. Aktivovaný kvasný proces zbavuje mléka všech škodlivých účin... číst celé
CYSTICKÁ ONEMOCNĚNÍ ORGÁNŮ CYSTICKÁ ONEMOCNĚNÍ ORGÁNŮ
Cystická onemocnění orgánů, myslíme tím hlavně játra a ledviny, jsou ve většině případů onemocnění vrozená. Ojediněle se jedná o cysty získané během ž... číst celé
Zobrazit všechny články
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Články o vybrané zdravotní problematice

Články o vybrané zdravotní problematice

V této sekci najdete články týkající se nejčastějších zdravotních problémů. Autorem je pan MUDr. Ivo Pažourek a vychází zde z více jak 30ti letých zkušeností. Mnohé jistě zaujme uceleným výkladem dané problematiky a řešením daného zdravotního problému komplexně, tedy eliminací příčin.

Díky velké vytíženosti v ordinaci, budeme články teprve postupně dopňovat a dle reakcí upravovat tak, aby jste věci maximálně porozuměli.

Budeme se těšit na Vaše reakce, na které se budeme snažit co nejříve reagovat.

Nejnovější články
Články o vybrané zdravotní problematice
Cystická onemocnění orgánů, myslíme tím hlavně játra a ledviny, jsou ve většině případů onemocnění vrozená. Ojediněle se jedná o cysty získané během života
Články o vybrané zdravotní problematice
Dobrá zpráva je, že problém s nočním pomočováním dětí, se dá řešit velmi dobře, i když ne ze dne na den, ale hlevně bez použití chemických preparátů.
Články o vybrané zdravotní problematice
Poruchy erekce, impotence je poměrně častý mužský problém. Častější, než si myslíme, protože velká část postižených, ze studu problém tají, ale zbytečně. Tato věc se dá velmi pohodlně řešit.
Články o vybrané zdravotní problematice
Chronická prostatitida je většinou vleklé onemocnění, které  v těle udržuje zánětlivou aktivitu. Chronické onemocnění si spousta lidí překládá jako nevyléčitelné. To je ale omyl, dá se léčit velmi dobře.  
Články o vybrané zdravotní problematice
Přistihly Vás na cestách nebo dovolených urologické, ženy gynekologické potíže? Tyto situace se opakují rok co rok.
Články o vybrané zdravotní problematice
Předpokládám, že toto budou číst lidé, kteří již nějakou zkušenost s lékaři mají a obtíže se jim vracejí a tak hledají pomoc. Tyto texty by jim mohly pomoci zodpovědět některé jejich otázky a být nápomocny tam, kde oni sami a následně i jiní selhali. Vzhledem k tomu, že problematika je poměrně obsáh
Články o vybrané zdravotní problematice
Ještě v nedávné minulosti se automaticky předpokládalo a také to tak bylo, že většina neplodností padala na vrub žen. Zřídka byl příčinou neplodnosti muž.
Článků na stránku 102030

Zůstaňte s námi v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebookunebo Instagramu. Neuteče Vám tak žádná nová informace o našich produktech, články k různé zdravotní problematice, nové recepty, články k tematice zdravého stravování, fotky z přírody a mnoho dalšího. Pravidelně náš web doplňujeme a brzy se dočkáte soutěže o naše přírodní produkty.

 

Buďte stále informovaní

Podrobné informace k jednotlivým produktům najdete jen v sekci BLOG. Je to z toho důvodu, že podle současné legislativy EU u mnoha doplňků stravy, bylinek a bylinných produktů není možné uvádět podrobné informace, které by mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin, byť se bylinky používají stovky let a pomohly a pomáhají miliónům lidí od nepaměti. Není možné již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Copyright 2020 Dr. Pažourek. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz