Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Pá: 8:30 - 19:00
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Blog
OBSAHUJÍ OVESNÉ VLOČKY LEPEK? OBSAHUJÍ OVESNÉ VLOČKY LEPEK?
Oves je přirozeně bezlepkový. Oves můžete v klidu zařadit do svého jídelníčku. Je zdrojem bílkovin, rozpustné vlákniny, minerálů a má nízký glykemický... číst celé
TIBETSKÁ HOUBA A JEJÍ BENEFITY TIBETSKÁ HOUBA A JEJÍ BENEFITY
Tibetská houba pochází z Kavkazu a Tibetu. Má velice blahodárné účinky na náš organismus. Aktivovaný kvasný proces zbavuje mléka všech škodlivých účin... číst celé
CYSTICKÁ ONEMOCNĚNÍ ORGÁNŮ CYSTICKÁ ONEMOCNĚNÍ ORGÁNŮ
Cystická onemocnění orgánů, myslíme tím hlavně játra a ledviny, jsou ve většině případů onemocnění vrozená. Ojediněle se jedná o cysty získané během ž... číst celé
Zobrazit všechny články
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Rádi bychom Vám představili náš eshop, který navazuje a je v souladu s mojí více jak třicetiletou lékařskou praxí.

Dalo mně hodně práce skloubit znalosti klasické školní medicíny s medicínou přírodní, se znalostmi našich předků i medicíny východní. To nejdůležitější, co jsem se naučil bylo naučit se naslouchat řeči těla a posléze i řeči duše. A to poslední, k čemu jsem došel, bylo že nelze vyléčit tělo, aniž bychom opomenuli léčbu ducha.

Dříve nás učili, že hmota vládne nad duchem, ale léta praxe mě naučila, že je tomu přesně naopak.

Léčba, kterou se zabývám, respektuje  oba principy.

Doporučení, která budete na BLOGu číst Vám možná budou z počátku připadat divná, těžko pochopitelná, zdánlivě i nesouvisející s Vašimi problémy a obtížemi, nicméně pokud se na tuto cestu dáte, sami brzy dojdete k pochopení, že tato cesta, byť namáhavá a zdlouhavější Vás zdárně dovede k cíli.  

Produkty, které Vám nabízíme v našem eshopu, zná již celá řada mých pacientů a nyní bychom je rádi nabídli i Vám, kteří budete hledat východisko ze svých možná letitých problémů.

Proto abyste si mohli správně vybrat, jaký preparát nebo jaká kombinace preparátů, je pro Vás vhodná, budeme postupně vkládat do sekce BLOG okruhy zdravotních problémů, se kterými se nejčastěji potkávám v mojí ordinaci. A budeme vycházet z toho, jaké preparáty se při léčbě toho kterého problému nejvíce osvědčily.

V e-shopu najdete produkty, které jsou jedinečné svým složením,  vyrobené dle našich receptur s cílem maximálního účinku k té které problematice a které jsou lety prověřené. Klademe také důraz na výběr použitých surovin v nejvyšší kvalitě. 

Co se týče preparátů, vysvětlení účinku a možných kombinací a schémat, jsou uvedeny, jak jsem již zmínil, samostatně v sekci BLOG. Je to z toho důvodu, že podle současné legislativy EU u mnoha doplňků stravy, bylinek a bylinných produktů není možné uvádět podrobné informace, které by mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin, byť se bylinky používají stovky let a pomohly a pomáhají miliónům lidí od nepaměti. Není možné již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Přímo u produktu tedy najdete jen všeobecné informace a po rozkliknutí ikonky "Více informací najdete ZDE" naleznete podrobné vysvětlení účinků jednotlivých produktů. Poté se můžete vrátit zpět na stránku e-shopu a zde produkt zakoupit.

Každopádně snahou je, aby každý, dle svých možností pochopil filozofii léčby, kombinace a léčebná opatření, aby to nebylo jen pouho pouhé skládání náhodných preparátů.

Z jednotlivých článků ke každé jednotlivé problematice také pochopíte, že nedílnou součástí cesty k uzdravení je i úprava jídelníčku (změna stravovacích návyků). Zde opět vycházíme z velice často kladených dotazů pacientů: "... a co vlastně  můžeme jíst?", ".... máte nějaké doporučení, recepty...?" Postupně tedy budeme plnit rubriku RECEPTY, kde se s Vámi podělíme o odzkoušené a chutné recepty, zapadající do kontextu celkového uzdravení nebo detoxikace.

A toto je zřejmě ten moment, kdy bych měl pokorně přiznat, že byť mám spoustu nápadů a věcí, které jsem se naučil nebo dostal darem a které bych Vám chtěl předat, bez pomoci dobré duše, kolegyně Petry, která stojí za zrodem celého eshopu, kompletní produkce uvedení našich přípravků na trh a zhmotnění všeho tak, aby se informace a produkty dostaly k Vám, kteří již pochopili, že své zdraví je rukou nás samotných, by tento web nebyl.

Bude mým potěšením, když najdete na našich stránkách inspiraci.

MUDr. Ivo Pažourek

Novinky z našeho blogu

OBSAHUJÍ OVESNÉ VLOČKY LEPEK?
OBSAHUJÍ OVESNÉ VLOČKY LEPEK?
Oves je přirozeně bezlepkový. Oves můžete v klidu zařadit do svého jídelníčku. Je zdrojem bílkovin, rozpustné vlákniny, minerálů a má nízký glykemický... číst celé
TIBETSKÁ HOUBA A JEJÍ BENEFITY
TIBETSKÁ HOUBA A JEJÍ BENEFITY
Tibetská houba pochází z Kavkazu a Tibetu. Má velice blahodárné účinky na náš organismus. Aktivovaný kvasný proces zbavuje mléka všech škodlivých účin... číst celé
CYSTICKÁ ONEMOCNĚNÍ ORGÁNŮ
CYSTICKÁ ONEMOCNĚNÍ ORGÁNŮ
Cystická onemocnění orgánů, myslíme tím hlavně játra a ledviny, jsou ve většině případů onemocnění vrozená. Ojediněle se jedná o cysty získané během ž... číst celé
SULFORAPHANE - EXTRAKT Z KLÍČKŮ BROKOLICE
SULFORAPHANE - EXTRAKT Z KLÍČKŮ BROKOLICE
Sulforaphane v těle působí jako stimulant enzymů, které působí jako antioxidanty a podílejí se na detoxikaci organismu. Stimulované enzymy chrání naši... číst celé

Zůstaňte s námi v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebookunebo Instagramu. Neuteče Vám tak žádná nová informace o našich produktech, články k různé zdravotní problematice, nové recepty, články k tematice zdravého stravování, fotky z přírody a mnoho dalšího. Pravidelně náš web doplňujeme a brzy se dočkáte soutěže o naše přírodní produkty.

 

Buďte stále informovaní

Podrobné informace k jednotlivým produktům najdete jen v sekci BLOG. Je to z toho důvodu, že podle současné legislativy EU u mnoha doplňků stravy, bylinek a bylinných produktů není možné uvádět podrobné informace, které by mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin, byť se bylinky používají stovky let a pomohly a pomáhají miliónům lidí od nepaměti. Není možné již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Copyright 2020 Dr. Pažourek. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz