Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Pá: 8:30 - 19:00
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. INFO PRO PACIENTY
INFORMACE PRO PACIENTY MUDr. IVO PAŽOURKA

21.02.2022

Vážení klienti,

nově se můžete objednat na biorezonanční terapii pomocí nového přístroje BICOM OPTIMA II. generace. 

Biorezonanční metoda BICOM se používá v západní Evropě již více než 30 let v lékařství a přes 15 let ve veterinární medicíně. Patří stejně jako např. homeopatie a akupunktura do oblasti tzv. "komplementární medicíny".

Touto terapií je možné řešit problémy

  • na fyzické úrovni (virové, bakteriální, parazitární, mykotické a jiné zátěže atd.)
  • na emoční - psychické úrovni ( strachy, stresy, úzkosti atd.)
  • různé druhy závislostí (na sladké, kouření, alkohol atd.)
  • energetické blokády  - odbourání tělesného stresu, regenerace buněk

Objednat se můžete telefonicky na +420 608 956 443.

Adresa: U Topolů 1778, Vlašim

Více informací naleznete v záložce vpavo " BICOM OPTIMA"

 

 

30.12.2021

Vážení pacienti a klienti,

od 20. ledna 2022 se budete moct objednat k MUDr. Pažourkovi do nové ordinace.

Adresa: U Topolů 1778, Vlašim

Objednat se můžete na tel.: +420 775 775 402 nebo +420 608 956 443 nebo psát na email: drpazourek@gmail.com.

Ordinace je v provozu bez účasti zdravotních pojišťoven. Výkony a konzultace jsou hrazeny pacientem.

Všem přejeme úspěšný nový rok a především pevné zdraví.

 

01.11.2021

Vážení pacienti a klienti,

během listopadu 2021 se působnost MUDr. Iva Pažourka přesouvá na adresu ve Vlašimi, kde pro Vás připravujeme nové prostory. Jakmile bude nová ordinace připravena k provozu, budeme Vás zde informovat o přesné adrese s kontakty pro objednání.

Do té doby můžete volat pro objednání na tel.: +420 775 775 402 nebo +420 608 956 443 nebo psát na email: drpazourek@gmail.com.

Váš MUDr. Ivo Pažourek

 

31.07.2021

Vážení pacienti,

s účinností od 2.8.2021 dochází k právním a organizačním změnám, které pro některé z Vás budou znamenat určitou komplikaci a nepohodlí.

Dochází k déle plánované právní organizační změně, která vede k rozdělení léčebné péče, na nehrazenou a hrazenou zdravotní péči z veřejného zdravotního pojištění.

V ordinaci v Letňanech zůstává do 31.10.2021 pod mým vedením nehrazená péče z veřejného zdravotního pojištění. O dalším působení budete zde informováni.

Část hrazené péče z veřejného zdravotního pojištění je převedena na polikliniku na adrese Wilsonova 301/10, 120 00 Praha 2-Vinohrady, tel. +420 225 990 999, kde bude Vaším ošetřujícím lékařem MUDr. Viktor Vik, PhD, který je dlouholetým a zkušeným urologem.

Co to znamená v praxi?

Pokud budete chtít využívat péče hrazenou z veřejného zdravotního pojištění a pokud budete potřebovat své pravidelné léky, hrazené zdravotními pojišťovnami, obraťte se, prosím, na MUDr. Viktora Vika na  adrese Wilsonova 301/10, 120 00 Praha 2-Vinohrady, kde má k dispozici všechny Vaše údaje a laboratorní výsledky, které byly předány v souladu právními úkony převodu společnosti provozující ordinaci v Letňanech.

Pokud se rozhodnete nadále využívat mé péče, od 1.8.2021 není hrazená z veřejného zdravotního pojištění.

K rozdělení péče došlo po zralé úvaze. Důvodem je osobní potřeba profesního růstu a částečná změna léčebného zaměření, což vyžaduje odborné seznámení se s novými technologiemi v oblasti diagnostiky a energetického a frekvenčního léčení. 

Omlouvám se, pokud jsem někoho z Vás zklamal a za případné komplikace, ale snad mě pochopíte a časem možná budete těžit z výhod, které to v budoucnu přinese.

Pokud by jste mě chtěli kontaktovat, použijte, prosím tento email:drpazourek@gmail.com. Na Vaše emaily budu odpovídat v co nejkratší době s ohledem na vytíženost v ordinaci.

Váš MUDr. Ivo Pažourek

Novinky z našeho blogu

OBSAHUJÍ OVESNÉ VLOČKY LEPEK?
OBSAHUJÍ OVESNÉ VLOČKY LEPEK?
Oves je přirozeně bezlepkový. Oves můžete v klidu zařadit do svého jídelníčku. Je zdrojem bílkovin, rozpustné vlákniny, minerálů a má nízký glykemický... číst celé
TIBETSKÁ HOUBA A JEJÍ BENEFITY
TIBETSKÁ HOUBA A JEJÍ BENEFITY
Tibetská houba pochází z Kavkazu a Tibetu. Má velice blahodárné účinky na náš organismus. Aktivovaný kvasný proces zbavuje mléka všech škodlivých účin... číst celé
CYSTICKÁ ONEMOCNĚNÍ ORGÁNŮ
CYSTICKÁ ONEMOCNĚNÍ ORGÁNŮ
Cystická onemocnění orgánů, myslíme tím hlavně játra a ledviny, jsou ve většině případů onemocnění vrozená. Ojediněle se jedná o cysty získané během ž... číst celé
SULFORAPHANE - EXTRAKT Z KLÍČKŮ BROKOLICE
SULFORAPHANE - EXTRAKT Z KLÍČKŮ BROKOLICE
Sulforaphane v těle působí jako stimulant enzymů, které působí jako antioxidanty a podílejí se na detoxikaci organismu. Stimulované enzymy chrání naši... číst celé

Zůstaňte s námi v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebookunebo Instagramu. Neuteče Vám tak žádná nová informace o našich produktech, články k různé zdravotní problematice, nové recepty, články k tematice zdravého stravování, fotky z přírody a mnoho dalšího. Pravidelně náš web doplňujeme a brzy se dočkáte soutěže o naše přírodní produkty.

 

Buďte stále informovaní

Podrobné informace k jednotlivým produktům najdete jen v sekci BLOG. Je to z toho důvodu, že podle současné legislativy EU u mnoha doplňků stravy, bylinek a bylinných produktů není možné uvádět podrobné informace, které by mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin, byť se bylinky používají stovky let a pomohly a pomáhají miliónům lidí od nepaměti. Není možné již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Copyright 2020 Dr. Pažourek. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz