Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Pá: 8:30 - 19:00
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Štítky blogu
Blog
OBSAHUJÍ OVESNÉ VLOČKY LEPEK? OBSAHUJÍ OVESNÉ VLOČKY LEPEK?
Oves je přirozeně bezlepkový. Oves můžete v klidu zařadit do svého jídelníčku. Je zdrojem bílkovin, rozpustné vlákniny, minerálů a má nízký glykemický... číst celé
TIBETSKÁ HOUBA A JEJÍ BENEFITY TIBETSKÁ HOUBA A JEJÍ BENEFITY
Tibetská houba pochází z Kavkazu a Tibetu. Má velice blahodárné účinky na náš organismus. Aktivovaný kvasný proces zbavuje mléka všech škodlivých účin... číst celé
CYSTICKÁ ONEMOCNĚNÍ ORGÁNŮ CYSTICKÁ ONEMOCNĚNÍ ORGÁNŮ
Cystická onemocnění orgánů, myslíme tím hlavně játra a ledviny, jsou ve většině případů onemocnění vrozená. Ojediněle se jedná o cysty získané během ž... číst celé
Zobrazit všechny články

CYSTICKÁ ONEMOCNĚNÍ ORGÁNŮ

Cystická onemocnění orgánů

Cystická onemocnění orgánů, myslíme tím hlavně játra a ledviny, jsou ve většině případů onemocnění vrozená. Ojediněle se jedná o cysty získané během života.

Pokud se jedná o jednotlivé cysty a ne o multicystické onemocnění, ve většině případů není žádný problém a nejedná se o život ohrožující problém.

Žádný preparát, neumí cysty zlikvidovat. Chirurgické odstranění  je možné, ale většinou nemá valný význam. Jednotlivé cysty totiž život neohrožují. To, co můžeme udělat je, že můžeme medikamentosně, přírodními doplňky, podpořit činnost orgánů - Ostropestřec mariánský, Kotvičník, Vlaštovičník, Probiotika (Probiotika nové generace).

Multicystická onemocnění mohou být život ohrožující onemocnění

Multicystická onemocnění mohou být život ohrožující onemocnění a mohou vést k selhání orgánů, ledvin a jater. Cysty jsou naplněny tekutinou, která má charakter krevní plazmy nebo v případě ledvin, primitivní moči.

Dalším orgánem, který velmi často podléhá multicystické proměně jsou ováriavaječníky. Zde se jedná nejčastěji o získané onemocnění, spočívající na hormonální rozkolísanosti, které způsobuje to, že nepraskají tzv. grafovy folikuly a vajíčko, které by se mělo vyplavit během ovulace se nevyplaví. Zůstane ve vaječníku v podobě cysty a protože obsah je více osmolární (je jiné hustoty) než okolí, cysta začne podle osmotického gradientu (rozdílu) nasávat tekutinu z okolí a začne se zvětšovat.

Hormonální rozkolísanost, která to způsobí je velmi často způsobena záněty v oblasti ženských orgánů, v malé pánvi a se zánětlivým postižením vaječníků  je problém na světě.

Nicméně zánět se dá odstranit, pokud zjistíme příčinu. Bývají to různé patogeny jako jsou paraziti, plísně, kvasinky, viry, bakterie.

Původce problému můžeme odstranit pomocí přírodních preparátů a detoxikací organismu. Navodíme tak normální hormonální režim a cysty prasknou nebo se resorbují a pak „naskočí“ normální hormonální cyklus.

Paraziti – Ořešák americký, Clarkia tinktura tří bylin, Probiotika nové generace (obsahují mimo jiné silnou dávku piperinu), Hřebíčkovec s Kurkuminem.

Plísně, kvasinky – Neem, OXY C, Probiotika nové generace (obsahující mimo jiné Shi také), Hřebíčkovec s Kurkuminem

Viry, bakterie – Echinacea tinktura, Koloidní stříbro, Vitamin D3, Selen + Zinek (ty najdete v našem produktu Ostropestřec + Se, Zn, Vit. C)

Nedílnou součástí detoxikace je pak úprava stravy

Nedílnou součástí detoxikace je pak úprava stravy. O vhodných a nevhodných potravinách se můžete dočíst v našem Blogu, kde najdete i recepty, které jsou v souladu se zdravým stravováním. Doplňky stravy, které podpoří vyčištění organismu krom výše zmíněného – Křemelina (užíváme polévkovou lžíci rozpuštěnou nejlépe ve vodě 1x denně), Vlaštovičník tinktura, Kotvičník tinktura (obecně platí 1 kapka tinktury na tělesnou hmotnost člověka, rozdělit na 2 – 3 dávky denně), Chlorella, BBIO Mladý ječmen.

Pamatujte také, že je nezbytné pracovat na své duševní pohodě. Uzdravení fyzického těla je s tím duševním pevně spjato. Choďte do přírody, na procházky, zacvičte si, idálně joga, qigong/čchi kung – jsou to cvičení, u kterých pracujete s dechem a energiemi a které jsou sami o sobě defacto lékem. Toto platí obecně při řešení jakéhokoli zdravotního problému.

Mějte na paměti, že stresy a strachy jsou pro náš organismus doslova toxické. Zakyselují náš organismus a to je pak živná půda pro zdravotní problémy.

Nechť jsou Vám tyto informace k užitku.

Pokud si nevíte rady nebo Vám není cokoli jasné, napište nám

MUDr. Ivo Pažourek

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Zůstaňte s námi v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebookunebo Instagramu. Neuteče Vám tak žádná nová informace o našich produktech, články k různé zdravotní problematice, nové recepty, články k tematice zdravého stravování, fotky z přírody a mnoho dalšího. Pravidelně náš web doplňujeme a brzy se dočkáte soutěže o naše přírodní produkty.

 

Buďte stále informovaní

Podrobné informace k jednotlivým produktům najdete jen v sekci BLOG. Je to z toho důvodu, že podle současné legislativy EU u mnoha doplňků stravy, bylinek a bylinných produktů není možné uvádět podrobné informace, které by mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin, byť se bylinky používají stovky let a pomohly a pomáhají miliónům lidí od nepaměti. Není možné již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Copyright 2020 Dr. Pažourek. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz