Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Pá: 8:30 - 19:00
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Jaké potraviny nám prospívají a jaké ne?

Jaké potraviny nám prospívají a jaké ne?

Zde najdete jednoduché návody, jak se orientovat ve výběru potravin, které jsou pro Vaše zdraví prospěšné, které jsou neškodné a které Vašemu zdraví neprospívají.

Mějte na paměti, že to co jíte a pijete se odráží na Vašem těle a zdraví.

Nejnovější články
Jaké potraviny nám prospívají a jaké ne?
Cukry, zejména rafinované cukry jsou ideální živinou pro parazitární houby, kvasinky a parazity. Dokáží si metabolismem cukrů, v rámci kvasného procesu a výrobou vnitřního alkoholu, udržovat svého hostitele neustále v rauši a neustále při chuti na cukry.
Jaké potraviny nám prospívají a jaké ne?
Domácí kysané zelí je elixír pro naše zdraví.
Jaké potraviny nám prospívají a jaké ne?
Sůl je naprosto nezbytná součást tělesných, metabolických pochodů až po buněčnou úroveň.
Jaké potraviny nám prospívají a jaké ne?
Při očistě zažívacího traktu, střev, jako nejdůležitějšího orgánu lidského těla, je potřeba dodržet některá pravidla a ve většině případech změnit stávající stravovací návyky.
Článků na stránku 102030

Zůstaňte s námi v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebookunebo Instagramu. Neuteče Vám tak žádná nová informace o našich produktech, články k různé zdravotní problematice, nové recepty, články k tematice zdravého stravování, fotky z přírody a mnoho dalšího. Pravidelně náš web doplňujeme a brzy se dočkáte soutěže o naše přírodní produkty.

 

Buďte stále informovaní

Podrobné informace k jednotlivým produktům najdete jen v sekci BLOG. Je to z toho důvodu, že podle současné legislativy EU u mnoha doplňků stravy, bylinek a bylinných produktů není možné uvádět podrobné informace, které by mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin, byť se bylinky používají stovky let a pomohly a pomáhají miliónům lidí od nepaměti. Není možné již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Copyright 2020 Dr. Pažourek. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz