Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Pá: 8:30 - 19:00
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Štítky blogu
Blog
OBSAHUJÍ OVESNÉ VLOČKY LEPEK? OBSAHUJÍ OVESNÉ VLOČKY LEPEK?
Oves je přirozeně bezlepkový. Oves můžete v klidu zařadit do svého jídelníčku. Je zdrojem bílkovin, rozpustné vlákniny, minerálů a má nízký glykemický... číst celé
TIBETSKÁ HOUBA A JEJÍ BENEFITY TIBETSKÁ HOUBA A JEJÍ BENEFITY
Tibetská houba pochází z Kavkazu a Tibetu. Má velice blahodárné účinky na náš organismus. Aktivovaný kvasný proces zbavuje mléka všech škodlivých účin... číst celé
CYSTICKÁ ONEMOCNĚNÍ ORGÁNŮ CYSTICKÁ ONEMOCNĚNÍ ORGÁNŮ
Cystická onemocnění orgánů, myslíme tím hlavně játra a ledviny, jsou ve většině případů onemocnění vrozená. Ojediněle se jedná o cysty získané během ž... číst celé
Zobrazit všechny články

INFERTILITA (NEPLODNOST)

INFERTILITA (NEPLODNOST)

Infertilita nebo neplodnost se stala výhodným obchodním artiklem současné medicíny. Ještě v nedávné minulosti se automaticky předpokládalo a také to tak bylo, že většina neplodností padala na vrub žen. Zřídka byl příčinou neplodnosti muž. Posledních 20-25 let se situace radikálně obrátila.  Spermiogramy mužů a jejich schopnost plodit se začala radikálně zhoršovat a zhoršuje se dosud.

Příčinou neutěšeného stavu je dle mých poznatků nepříznivá a zhoršující se kvalita naší stravy. Zejména co se týče hormonů ve stravě. Dlouhé roky se například do krmných směsí drůbeže přidávají ženské hormony, které mají urychlit růst drůbeže. „Musí“ se přidávat, jak jinak by kuře dokázalo dorůst do jateční velikosti za 42 dní?! A nejen hormony, ale i velké spektrum antibiotik. Tyto chemikálie se vysazují poslední týden před popravou. Toto je ale čirý alibismus, protože v té době se  již hormony a antibiotika  stala nedílnou součástí drůbežího masa. Jí se ho obrovská kvanta i z důvodu velice příznivé ceny. A s každým soustem kuřecího masa se blížíme k neplodnosti způsobené nízkým množstvím spermií.

Co se stane  když muž pravidelně jí byť malá množství ženských hormonů?

Nastane pozvolný útlum jeho vlastních mužských pohlavních hormonů a zpomalí se vývoj a dozrávání spermií a z chlapa se stává postupně polochlap.

Na druhou stranu žena, která má normální hladinu ženských hormonů a nadto dostává další dávky těch syntetických se stává další drůbeží, s výrazným růstem nejen ženských partií, které obtížně reguluje drastickou dietou.

Tento rychlý nárůst tuku má například také vliv na rozvoj celulitidy. Ne krémy proti celulitidě, ale drastická změna stravy. Trend pozvolného úbytku pokračuje a jen těžko odhadnout, co bude za pár let. Určitá šance je, že převáží zdravý rozum nad honbou za vyšším ziskem. Pryč jsou časy, kdy jsme ke stanovení spermiogramu používali Burkerovu komůrku, normální nález byl kolem 100 milionů na mm3, dnes počítám klukům spermie na prstech rukou, někdy ani to ne.

Ale ani to by nemuselo být tragické. Nakonec k oplodnění vajíčka stačí jedna šikovná a ta správná spermie. Paradoxně starší mužská generace je na tom o hodně lépe, protože je kuřecí lobby začala likvidovat o hodně později.

Kde a jak začít s nápravou?

Nejdůležitější pro nápravu je získat správné informace a diagnózu. Ke stanovení správné diagnózy není potřeba mnoho komplikovaných vyšetření. K prvotnímu vyšetření mi stačí ultrazvuk, mikroskop, pak kapka moči a kapka spermatu. Nejsou to drahá vyšetření a ve správných rukách velmi přesná a vypovídající. Poté několik doplňujících krevních testů. A dále podle výsledků následuje detoxikace obou, pomocí převážně přírodních preparátů a úpravou životosprávy. Používáme osvědčené preparáty, které na sebe logicky navazují a navzájem se ve svém účinku potencují.  

U partnerských párů, které za mnou chodí s tím, že se několik roků snaží otěhotnět a mnohdy za sebou mají několikeré neúspěšné umělé oplodnění, pravidelně nacházím neobjevené infekce. U obou partnerů se nejčastěji jedná o mykotické, způsobené kvasinkami nebo plísněmi, kde ostatní mikroflóra, bakteriální , chlamydiová, ureplasmová je spíše jen doprovodná.

O co tu vlastně jde?

Partneři, kteří si buď infekci do vztahu přinesli nebo ji získali, si dříve nebo později, začnou stykem infekci předávat. Mikroskopicky v takovém případě identifikuji infekční agens a co je důležitější i leukocyty a makrofágy. Tyto elementy bílé krevní řady, které mají za úkol chránit organismus napadají infekční agens, ale mimochodem také znehybní většinu spermií. Ale aby toho nebylo málo, tak sperma se v tuto chvíli stává infekčním materiálem, který se při nechráněném styku dostává do partnerky a její tělo okamžitě začne detekovat „něco“, co tam nepatří. Detekuje infekci a začne produkovat protilátky, paradoxně proti partnerovu spermatu a tyto protilátky mimochodem znehybní i zbývající spermie.

Takže tato perzistující infekce je vlastní příčinou, proč se nedaří otěhotnět a není rozdíl jestli je množství spermií mizivé nebo relativně normální.

Jaká je léčba?

Hlavně musí být komplexní. Neexistuje univerzální tableta o kterou mě žádají někteří klienti.

Komplexní znamená v první řadě úpravu životosprávy, dietní režim s vynecháním cukrů, piva, chleba, rohlíků, tedy obecně lepku, mléka atd. Doporučený dietníček je uvedený ZDE.

Vyčistění trávicího traktu je opravdu velice zásadní nejen pro eliminaci tohoto zdravotního problému! Je to proto, že velmi často tato mykotická infekce pochází právě z trávicího traktu.

Dalším velmi silným a lety osvědčeným pomocníkem ve vyčištění nejen trávícího traktu, je kombinace řady přírodních produktů jako jsou Probiotika nové generace, Neem extrakt, Chlorela, Mladý ječmen, Oxy B, Jodid (syntetický), Fucoidan (přírodní zdroj jódu a mnohem víc), dále pak Koloidní stříbro, Kotvičník a další.

Není to pro mnohé jednoduché a také tato léčba není pro každého. Cestou detoxikace (zbavení se různých patogenů v těle) a změnou stravovacích návyků však jdete ke kořenu problému. A věřte tomu, že Váš zdravotní stav se výrazně zlepší a s největší pravděpodobností se zbavíte i svých dalších letitých zdravotních problémů.

Pokud dojdete k poznání, že to děláte pro sebe, pro svoje zdraví a svou budoucí rodinu, pak vše půjde jednodušeji a s lehkostí.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Zůstaňte s námi v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebookunebo Instagramu. Neuteče Vám tak žádná nová informace o našich produktech, články k různé zdravotní problematice, nové recepty, články k tematice zdravého stravování, fotky z přírody a mnoho dalšího. Pravidelně náš web doplňujeme a brzy se dočkáte soutěže o naše přírodní produkty.

 

Buďte stále informovaní

Podrobné informace k jednotlivým produktům najdete jen v sekci BLOG. Je to z toho důvodu, že podle současné legislativy EU u mnoha doplňků stravy, bylinek a bylinných produktů není možné uvádět podrobné informace, které by mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin, byť se bylinky používají stovky let a pomohly a pomáhají miliónům lidí od nepaměti. Není možné již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Copyright 2020 Dr. Pažourek. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz