Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Pá: 8:30 - 19:00
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Štítky blogu
Blog
OBSAHUJÍ OVESNÉ VLOČKY LEPEK? OBSAHUJÍ OVESNÉ VLOČKY LEPEK?
Oves je přirozeně bezlepkový. Oves můžete v klidu zařadit do svého jídelníčku. Je zdrojem bílkovin, rozpustné vlákniny, minerálů a má nízký glykemický... číst celé
TIBETSKÁ HOUBA A JEJÍ BENEFITY TIBETSKÁ HOUBA A JEJÍ BENEFITY
Tibetská houba pochází z Kavkazu a Tibetu. Má velice blahodárné účinky na náš organismus. Aktivovaný kvasný proces zbavuje mléka všech škodlivých účin... číst celé
CYSTICKÁ ONEMOCNĚNÍ ORGÁNŮ CYSTICKÁ ONEMOCNĚNÍ ORGÁNŮ
Cystická onemocnění orgánů, myslíme tím hlavně játra a ledviny, jsou ve většině případů onemocnění vrozená. Ojediněle se jedná o cysty získané během ž... číst celé
Zobrazit všechny články

NEEM EXTRAKT

Neem neboli Zaderach indický je strom, rostoucí hlavně v Indii, kde se používá více jak dva tisíce let. 

Má širokou škálu účinků, z nichž vyčnívá antivirová, protiplísňová a antikandidová (protikvasinková) aktivita. V medicíně se používá v podobě prášku z rozemletých listů stromu nebo oleje lisovaného ze semen. Další silnější variantou je extrakt, který Vám nabízíme.

Účinné látky neemu se souhrnně nazývají limonoidy a díky nim mají široké antimikrobiální spektrum účinku.

Má antivirotické účinky, tzn. pomáhá při léčbě běžných virových nachlazení, chřipek, rým atd.

Díky velmi výrazným antibakteriálním účinkům řadí neem mezi nejúčinnější rostlinná antibiotika, avšak bez vedlejších účinků na vlastní mikroflóru.

Velmi výrazně pomáhá při detoxikaci trávicího traktu likvidací patogenních mikroorganismů a parazitů a plísní, tím výrazně posiluje imunitní systém. Čistící účinek na střeva a lymfatický systém se projeví výrazně při léčbě kožních onemocnění, ekzémy, psoriáza a akné. Skvělé výsledky jsou také při kombinované léčbě urologických obtíží, zánětů močového měchýře, chronických zánětů prostaty a obtížně léčitelných vleklých gynekologických zánětů a léčby neplodnosti párů. Škála léčebných účinků je tak rozsáhlá, že by bylo zavádějící je zde všechny jmenovat, je lépe se informovat individuálně i na vhodné kombinace s ostatními preparáty.

Díky výrazným účinkům působí proti oxidačnímu stresu, uvolňuje ruce imunitnímu systému, tím posiluje i protinádorové účinky. Výrazně snižuje i cholesterol, díky přítomnosti fytosterolů.

Vzhledem k silnému antimikrobiálnímu účinku Neemu se z patogenních mikroorganismů uvolňuje větší množství toxinů, které zatěžují při dlouhodobém užívání játra a ledviny. Z toho důvodu je vhodná podpora jater a ledvin. Velice osvědčený je Ostropestřec mariánský se selenem, zinkem a vitaminem C, Moringa olejfera.

Neem se v kombinaci s jinými preparáty bylinného původu velmi osvědčil při léčbě chronických mykóz (kandidóz) a parazitárních onemocnění, a střevních parazitů, kterých je více než si chceme v jednadvacátém století připustit.

Velice účinná a osvědčená kombinace bylinných přípravků pro likvidaci nadměrného množství parazitů v organismu společně s Neemem je již zmíněný Ostropestřec mariánský, Ořešák americký tinktura, Clarkia tinktura tří bylin, Oregánový olej, Hřebíčkovec s Kurkuminem, Moringa olejfera.

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Zůstaňte s námi v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebookunebo Instagramu. Neuteče Vám tak žádná nová informace o našich produktech, články k různé zdravotní problematice, nové recepty, články k tematice zdravého stravování, fotky z přírody a mnoho dalšího. Pravidelně náš web doplňujeme a brzy se dočkáte soutěže o naše přírodní produkty.

 

Buďte stále informovaní

Podrobné informace k jednotlivým produktům najdete jen v sekci BLOG. Je to z toho důvodu, že podle současné legislativy EU u mnoha doplňků stravy, bylinek a bylinných produktů není možné uvádět podrobné informace, které by mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin, byť se bylinky používají stovky let a pomohly a pomáhají miliónům lidí od nepaměti. Není možné již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Copyright 2020 Dr. Pažourek. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz