Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Pá: 8:30 - 19:00
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

HŘEBÍČKOVEC + KURKUMIN

HŘEBÍČKOVEC & KURKUMIN

Dva fešáci v boji proti parazitárním a kvasinkovým onemocněním trávicího traktu. Oba v síle přírodních extraktů.

Kurkumin, kurkuma nebo také indický šafrán, je používaný v ajurvedské medicíně několik tisíc roků. Jako silné přírodní antibiotikum, likvidující anaerobní (hnilobné bakterie), plísně, kvasinky a parazity, se silnými antioxidačními účinky.

My ho budeme používat v kombinaci s hřebíčkovcem, který má podobné účinky, ale jiný mechanismus účinku, kde se jejich vzájemné účinky sumují (sčítají).

ZPĚT DO ESHOPU

Hlavní účinnou látkou hřebíčkovce je eugenol, který kromě antibakteriálního a antimykotického účinku, má i výrazný antiparazitární účinek. Dále pak Karvakrol, který má také antimikrobiální účinky. Porušením bakteriální stěny tlumí např. růst známé Escherichia coli, častého původce zánětu močových cest.

Hřebíček jako koření zlepšuje chuť k jídlu. V trávicím traktu působí spasmolyticky (uvolňuje a zmírňuje křečovité bolesti). Zlepšuje vylučování trávicích enzymů a likviduje patogenní mikroorganizmy ve střevech, včetně parazitů, způsobujících koliky, průjmy a nadýmání. Likvidace parazitů a jiných patogenních mikroorganismů a následná očista trávicího traktu logicky vylepší stav celého imunitního systému - ústup gynekologických a urologických obtíží, zlepšení celkového tělesného stavu, zlepšení stavu pleti, stabilizace krevního cukru atd.

Takže, trpíte-li opakovanými kvasinkovými záněty, výtoky, muži záněty prostaty, záněty močových cest, přidejte do plejády preparátů, jako je Neem, Probiotika, koloidní stříbro, ještě Hřebíčkovec s Kurkuminem, rozhodně neuděláte špatně.

Navíc Kurkumin výrazně podporuje jaterní metabolismus, chrání játra a má výrazné protinádorové účinky, které se ještě potencují piperinem. Tato kombinace likviduje selektivně nádorové buňky, zdravé a normální buňky šetří. Každá zdravá buňka má zakódovanou ve své DNA apoptózu (buněčnou smrt), to je princip obnovy buněk. Nádorová buňka tuto schopnost ztratila a množí se bez omezení dál. Kurkumin navozuje obnovu buněčné smrti nádorových buněk.

Dávkování Hřebíčkovce s Kurkuminem je individuální – k likvidaci kvasinek, plísní a střevních parazitů 1-2 cps./denně, může se zvýšit až na 4/denně. Při vyšších dávkách se mohou objevit vedlejší příznaky, jako křečovité bolesti břicha, způsobené nahromaděním toxinů při rychlém nástupu účinků, průjem. V takovém případě snižte dávku, vyčkejte stabilizace stavu a poté pomalu zvyšujte. Nezapomeňte současně na dietu a hojně tekutin.

ZPĚT DO ESHOPU

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Zůstaňte s námi v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebooku nebo Instagramu. Neuteče Vám tak žádná nová informace o našich produktech, články k různé zdravotní problematice, nové recepty, články k tematice zdravého stravování, fotky z přírody a mnoho dalšího. Pravidelně náš web doplňujeme a brzy se dočkáte soutěže o naše přírodní produkty.

 

Buďte stále informovaní

Podrobné informace k jednotlivým produktům najdete jen v sekci BLOG. Je to z toho důvodu, že podle současné legislativy EU u mnoha doplňků stravy, bylinek a bylinných produktů není možné uvádět podrobné informace, které by mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin, byť se bylinky používají stovky let a pomohly a pomáhají miliónům lidí od nepaměti. Není možné již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Copyright 2020 Dr. Pažourek. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz