


- Úvod
- Tinktury Naděje
- Sekvoj - tinktura z pupenů 50ml
Sekvoj - tinktura z pupenů 50ml
- Novinka

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Sekvoj - tinktura z pupenů 50mlskladem 2 ks135 Kč112 Kč bez DPH
Tinktura z pupenů sekvoje. Stále šířeji využívaná v gerontologické péči.
Cena za měrnou jednotku (100 ml): 270 Kč.
Zajímavosti o sekvoji
Sekvoje jsou nejmohutnějšími stromy vůbec, často s výškou přesahující 100 m, nacházející se hlavně v Kalifornii a na severu Ameriky. V evropských kulturách dosahuje výšky kolem 50 m. Pěstuje se hlavně pro kvalitní dřevo, které se cení pro svůj vzhled a pro trvanlivost. V Evropě se v parcích vysazuje jako okrasný strom. Koncové části větviček se zpracovávají na pupenovou tinkturu, která obsahuje velké množství nerostných látek, potřebných pro svaly, šlachy a kosti. Sekvoj je stále šířeji využívaná v gerontologické péči.
Užívání tinktury
Denní dávka = počet kapek odpovídající hmotnosti člověka rozdělíme na dvě nebo tři denní dávky (např. při celkové hmotnosti 60 kg dávku rozdělíme na 2 x 30 kapek nebo 3 x 20 kapek)
Výroba tinktury
Tuto tinkturu z pupenů sekvoje vyrábíme v malé rodinné firmě. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů na lidský organismus. Všechny pupeny jsou z rostlin a stromů rostou na vlastních zahradách výrobce.