Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Pá: 8:30 - 19:00
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Štítky blogu
Blog
OBSAHUJÍ OVESNÉ VLOČKY LEPEK? OBSAHUJÍ OVESNÉ VLOČKY LEPEK?
Oves je přirozeně bezlepkový. Oves můžete v klidu zařadit do svého jídelníčku. Je zdrojem bílkovin, rozpustné vlákniny, minerálů a má nízký glykemický... číst celé
TIBETSKÁ HOUBA A JEJÍ BENEFITY TIBETSKÁ HOUBA A JEJÍ BENEFITY
Tibetská houba pochází z Kavkazu a Tibetu. Má velice blahodárné účinky na náš organismus. Aktivovaný kvasný proces zbavuje mléka všech škodlivých účin... číst celé
CYSTICKÁ ONEMOCNĚNÍ ORGÁNŮ CYSTICKÁ ONEMOCNĚNÍ ORGÁNŮ
Cystická onemocnění orgánů, myslíme tím hlavně játra a ledviny, jsou ve většině případů onemocnění vrozená. Ojediněle se jedná o cysty získané během ž... číst celé
Zobrazit všechny články

PROBIOTIKA NOVÉ GENERACE

PROBIOTIKA NOVÉ GENERACE

Pro výrobu vlastních probiotik jsme se rozhodli ve snaze docílit největšího výkonu probiotik a poté, co jsme vyzkoušeli a prozkoumali celou řadu komerčních probiotik nabízených v lékárnách a zdravých prodejnách.

Jaké parametry mají probiotika splňovat?

Kromě toho, že mají být cenově dostupná, musí mít hlavně vlastnosti, které umožní co největšímu množství probiotických bakterií přežití  a usídlení v našem trávicím traktu.

Rozhodli jsme se použít  pouze humánní (lidský) typ laktobakterií a zvýšit jejich množství na více než stonásobek běžně dávkovaný do jedné kapsle - viz složení. Dále jsme vycházeli z toho, že se probiotika nepoužívají primárně ve zdravém trávicím traktu, ale v traktu který je již nějakým způsobem nemocný, poškozený, antibiotickou  terapií, imunosupresivní terapií, kortikoidy, chemoterapií, nevhodným stravováním - cukry apod.

Střevní mikroflóra je velmi křehká a lehce podléhá např. antibiotické terapii. Není pravda, že jsou antibiotika, která mikroflóru šetří. Nešetří, bezohledně ji vybíjí, včetně patologické mikroflory. A naše střeva, náš trávicí trakt je nejdůležitější imunitní orgán a bez mikroflory se naše imunita rychle bortí.

Dobrá rada je, nepoužívat a neužívat probiotika současně s antibiotiky, je to neúčinné, nesmyslné a drahé.

Jinak řečeno, probiotika nasaďte po skončení antibiotické terapie, nejlépe ještě s chlorellou, která umí z trávicího traktu a těla vyvázat zbytky chemie.

Probiotika nové generace jsme vyvíjeli se snahou o dosažení co nejlepších podmínek pro přežití a vytvoření nové mikrobiální rovnováhy.

Kromě o mnoho násobně zvýšeného množství probiotických kultur - Lactospore (15bilion units/GM) jsme do každé kapsle s postupným uvolňováním ještě přidali:

Extrakt houby shi-také, která vytváří konkurenci patologickým kvasinkám a houbám, které profitují v našem trávicím traktu při použití ATB a chemoterapie či kortikoterapie a na podkladě kompetitivní inhibice blokuje jejich množení.

Enzym Papain zase zasahuje do zánětlivých střevních procesů a pomáhá rozpouštět zánětlivé imunokomplexy, které se vytvářejí např. při ulcerosní kolitidě.

Piperin, který zvyšuje vylučování šťáv, urychluje metabolismus, spalování tuků, napomáhá resorpci vitamínů a minerálů a celkově významně zlepšuje stav trávicího traktu.

Echinacea, která má výrazné antivirotické účinky a stimulační účinky na bílou krevní řadu.

Nakonec je třeba uvést, že většina probiotických kapslí se rozpouští v žaludku, kde jsou probiotické spory inaktivovány žaludečními šťávami, proto jsme uvedenou směs vložili do kapslí s pozvolným uvolňováním, které nastane až v tenkém střevu, kde má správně k uvolnění dojít.

Dávkování je individuální, platí, čím větší obtíže tím více probiotik. Obecně ale 2x denně jedna kapsle zapít dostatečným množstvím vody.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Zůstaňte s námi v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebookunebo Instagramu. Neuteče Vám tak žádná nová informace o našich produktech, články k různé zdravotní problematice, nové recepty, články k tematice zdravého stravování, fotky z přírody a mnoho dalšího. Pravidelně náš web doplňujeme a brzy se dočkáte soutěže o naše přírodní produkty.

 

Buďte stále informovaní

Podrobné informace k jednotlivým produktům najdete jen v sekci BLOG. Je to z toho důvodu, že podle současné legislativy EU u mnoha doplňků stravy, bylinek a bylinných produktů není možné uvádět podrobné informace, které by mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin, byť se bylinky používají stovky let a pomohly a pomáhají miliónům lidí od nepaměti. Není možné již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Copyright 2020 Dr. Pažourek. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz