Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Pá: 8:30 - 19:00
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Štítky blogu
Blog
OBSAHUJÍ OVESNÉ VLOČKY LEPEK? OBSAHUJÍ OVESNÉ VLOČKY LEPEK?
Oves je přirozeně bezlepkový. Oves můžete v klidu zařadit do svého jídelníčku. Je zdrojem bílkovin, rozpustné vlákniny, minerálů a má nízký glykemický... číst celé
TIBETSKÁ HOUBA A JEJÍ BENEFITY TIBETSKÁ HOUBA A JEJÍ BENEFITY
Tibetská houba pochází z Kavkazu a Tibetu. Má velice blahodárné účinky na náš organismus. Aktivovaný kvasný proces zbavuje mléka všech škodlivých účin... číst celé
CYSTICKÁ ONEMOCNĚNÍ ORGÁNŮ CYSTICKÁ ONEMOCNĚNÍ ORGÁNŮ
Cystická onemocnění orgánů, myslíme tím hlavně játra a ledviny, jsou ve většině případů onemocnění vrozená. Ojediněle se jedná o cysty získané během ž... číst celé
Zobrazit všechny články

OXY C

OXY C - Velice užitečný preparát se zaměřením na trávicí trakt v rámci detoxikačního programu.

Celý tento detoxikační a ozdravný proces trávícího traktu a celého organismu je nyní posílen Vitaminem C (kyselinou ascorbovou). Zlepšuje mentální a paměťové funkce, fyzickou výkonnost, trávení (zzácpy, průjmy), snižije únavu.

OXY-C s vitaminem C je naprosto bezpečný preparát, který je postaven na peroxidu hořčíku, substanci, jejíž účinek by se dal připodobnit peroxidu vodíku, pouze s tím rozdílem, že peroxid vodíku nemůžeme pít.

V sypké podobě, v kapslích se rozkládá ve vodném prostředí trávicího traktu a působí reakci, podobající se reakci peroxidu vodíku v ráně. Likvidace anaerobních (hnilobných bakterií), plísní a kvasinek, přičemž množení přirozené mikroflóry tímto procesem podporuje.

Posiluje účinek ostatních preparátů potlačujících růst plísní, kvasinek a parazitů. Uvolněný hořčík přitom brání zpětnému vstřebávání toxinů z usmrcených a rozložených patogenů.

Zvýšená přítomnost kyslíku v krvi a ve tkáních se projeví snížením únavy, zvýšením vitality, mentálních funkcí a paměti. Vzhledem k tomu, že preparát doporučujeme hlavně při zvýšeném zaplísnění, chronických gynekologických zánětech, zánětech močových cest, kombinujeme nejčastěji s Probiotiky nové generace, Ostropestřcem mariánským, posilujícím funkci jater a antiparazitárním přípravkem Hřebíčkovec +KurkuminNeemem extrakt.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Zůstaňte s námi v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebookunebo Instagramu. Neuteče Vám tak žádná nová informace o našich produktech, články k různé zdravotní problematice, nové recepty, články k tematice zdravého stravování, fotky z přírody a mnoho dalšího. Pravidelně náš web doplňujeme a brzy se dočkáte soutěže o naše přírodní produkty.

 

Buďte stále informovaní

Podrobné informace k jednotlivým produktům najdete jen v sekci BLOG. Je to z toho důvodu, že podle současné legislativy EU u mnoha doplňků stravy, bylinek a bylinných produktů není možné uvádět podrobné informace, které by mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin, byť se bylinky používají stovky let a pomohly a pomáhají miliónům lidí od nepaměti. Není možné již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Copyright 2020 Dr. Pažourek. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz