Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Pá: 8:30 - 19:00
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Štítky blogu
Blog
OBSAHUJÍ OVESNÉ VLOČKY LEPEK? OBSAHUJÍ OVESNÉ VLOČKY LEPEK?
Oves je přirozeně bezlepkový. Oves můžete v klidu zařadit do svého jídelníčku. Je zdrojem bílkovin, rozpustné vlákniny, minerálů a má nízký glykemický... číst celé
TIBETSKÁ HOUBA A JEJÍ BENEFITY TIBETSKÁ HOUBA A JEJÍ BENEFITY
Tibetská houba pochází z Kavkazu a Tibetu. Má velice blahodárné účinky na náš organismus. Aktivovaný kvasný proces zbavuje mléka všech škodlivých účin... číst celé
CYSTICKÁ ONEMOCNĚNÍ ORGÁNŮ CYSTICKÁ ONEMOCNĚNÍ ORGÁNŮ
Cystická onemocnění orgánů, myslíme tím hlavně játra a ledviny, jsou ve většině případů onemocnění vrozená. Ojediněle se jedná o cysty získané během ž... číst celé
Zobrazit všechny články
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Podrobné informace o produktech
  4. EXTRA SILNÝ KOMPLEX VITAMÍNU B

EXTRA SILNÝ KOMPLEX VITAMÍNU B

EXTRA SILNÝ KOMPLEX  VITAMÍNU B

S radostí jsme pro Vás připravili nový produkt – EXTRA SILNÝ KOMPLEX  VITAMÍNU B. Sestavili jsme ho tak, aby jste v jedné kapsli měli víc než dostatek všech Béček a nemuseli jste kupovat hned několik jednotlivých preparátů.

Stejně jako u ostatních našich produktů dbáme na to, aby v denní dávce bylo obsaženo maximální možné množství daného suplementu s ohledem na zvýšenou spotřebu a vitamínovou náročnost dnešních nelehkých časů. Při doporučeném denním příjmu našich vitamínů dostává tělo přesně to, co potřebuje, aby energeticky nestrádalo a aby dostalo potřebné množství daného suplementu ke stavbě aminokyselin, proteinů a enzymů, nutných ke správné funkci celého organismu.

Vitamíny skupiny B jsou rozpustné ve vodě.

Vitamíny řady B slouží hlavně ke správné funkci nervového systému, kardiovaskulárního systému, podporuje zdraví očí, kůže, nehtů, vlasů a sliznic.

V našich zeměpisných šířkách se setkáváme s akutním nedostatkem vitamínu řady B provázeným nervovými příznaky jen zřídka, a to u pacientů po dlouhodobé ATB terapii nebo chemoterapii a po operacích trávícího traktu.

Častěji se setkáváme s chronickým nedostatkem s méně nápadnými, ale pro jedince velmi nepříjemnými příznaky jako je nesoustředěnost, úzkost, únava, podrážděnost, deprese, nespavost, suchá kůže, poruchy zraku, zhoršená kvalita nehtů a další.

Článek bude doplněn o další podrobné informace.

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Zůstaňte s námi v kontaktu

Přidejte se k nám na Facebookunebo Instagramu. Neuteče Vám tak žádná nová informace o našich produktech, články k různé zdravotní problematice, nové recepty, články k tematice zdravého stravování, fotky z přírody a mnoho dalšího. Pravidelně náš web doplňujeme a brzy se dočkáte soutěže o naše přírodní produkty.

 

Buďte stále informovaní

Podrobné informace k jednotlivým produktům najdete jen v sekci BLOG. Je to z toho důvodu, že podle současné legislativy EU u mnoha doplňků stravy, bylinek a bylinných produktů není možné uvádět podrobné informace, které by mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin, byť se bylinky používají stovky let a pomohly a pomáhají miliónům lidí od nepaměti. Není možné již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Copyright 2020 Dr. Pažourek. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz